KURUMSAL

HAKKIMIZDA ;

 

Bizler de onlarca yıldır edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi bir çatı altında toplamak, daha yetkin personel istihdam etmek, kurumsallaşmak ve dolayısı ile doğruluk, zaman ve kalite üçgeninde başarılı sonuçlar alabilmek amacı ile 2010 yılı başlarında şirketleşerek Ataşehir ’de faaliyete başladık.

Kurumsal olarak faaliyete geçtiğimiz 2010 yılına göre mevcut personel sayımızda gerçekleştirmiş olduğumuz 4 kat artış sektörde yetişmekte olan meslek mensupları için önemli bir istihdam olanağı sağlamıştır. Yaklaşık 20 civarı personel ile hizmet veren şirketimizde farklı sektörlerde yerli ve yabancı birçok şirkete mesleki hizmet vermekteyiz. Sağlayabildiğimiz bu katma değerin oluşmasında gerek ortaklarımızın gerek çalışanlarımızın mesleklerine olan saygı ve sevgilerinin önemi büyüktür. Şirketimizin vermiş olduğu hizmet karşılığında müşterilerimizden aldığımız iltifat ve takdir sorumluluğumuzu, mesleğe olan sevgi ve saygımızı daha da arttırmaktadır. Bize bu imkanı sağlamış olan değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.      

Şu an şirketimizde 4 SMMM, 4 Stajyer (SMMM) olup diğer personelimiz de kendilerini SMMM stajyerliği için hazırlayan konumdadır.

Ayrıca şirketimiz uluslararası denetim organizasyonu kuruluşu olan Prime Global’in Türkiye üyesidir. (https://primeglobal.net/)  

Web sayfamızın “KÜNYE” Bölümünde ortak ve personel bilgileri detaylı olarak mevcuttur.